× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Gry Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Sennik Wojna

Wojna należy do rzeczy, których z całą pewnością wolimy unikać i nie doświadczać. Niespokojne czasy nie napawają jednak optymizmem. Wojna jest symbolem, który często pojawia się w naszych marzeniach sennych. Jej symbolika jest dość prosta i łatwo ją interpretować. Co oznacza wojna w naszym śnie?

Sam widok wojny interpretowany jest najczęściej jako zbliżające się niebezpieczeństwo i trudności. Przyszłość ostrzega Cię przed nachodzącymi zmartwieniami i problemami. Gorszym prognostykiem jest sen, w którym bierzesz udział w działaniach wojennych. Wówczas możesz się spodziewać niepowodzenia i starań na marne. Jest to zwiastun złych interesów, utraconych nadziei i fiaska planów, którym poświęciłeś swój czas i energię. Bardzo podobne znaczenie ma sen o przegranej wojnie. Poza nieprzyjemnymi chwilami dla Ciebie, jest to także zwiastun trudnych chwil dla Twoich najbliższych.

Odmienne znaczenie ma wojna wygrana. Senniki interpretują ją jako symbol przezwyciężenia problemów i trosk. Może to być także zwiastun zastrzyku gotówki lub zakończenia problemów finansowych. Zwycięstwo w konflikcie przyniesie Ci satysfakcję, zadowolenie i możliwości rozwoju osobistego. Ucieczka przed wojną to symboliczne odcięcie się od problemów, które burzą nasz spokój w codziennym życiu. Mogą też być oznaką lęku przed podejmowaniem zdecydowanych decyzji.

Wyrazy na tę samą literę