× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Gry Kino Lotto Przepisy Radio Rekordy
×

Wyszukaj artykuł


Sennik Ślub

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Zwykle oznacza nowy początek i start innego życia. Także we śnie ślub może być zwiastunem ważnych i przełomowych wydarzeń. Większość senników interpretuje sen jako rozpoczęcie nowego etapu w życiu – bardzo często wywołany jest on przygotowaniami do ceremonii w rzeczywistości. Zdarza się jednak, że taki sen posiada ukrytą symbolikę. Ślub może być zwiastunem nieuchronnego wejścia w dorosłość i pogodzenie się z przeciwnościami losu.

Symbolika ślubu w sennych marzeniach jest uzależniona od naszych odczuć w ich trakcie. Smutek może oznaczać konieczność wprowadzenia zmian w Twoim życiu, radość zaś oznacza, że wszystko toczy się według Twoich planów. Ślub z nieznajomym to zapowiedź czekających Cię zmian. Uważaj na sen, w którym jesteś uczestnikiem nie swojego ślubu – może to być zwiastun śmierci bliskiej osoby. Jeśli w swoim śnie jesteś świadkiem na ceremonii, być może czeka Cię sukces zawodowy lub awans. Inną symbolikę ma sen, w którym widzisz swojego obecnego partnera biorącego ślub z inną osobą. Ślub zwiastuje on kłopoty, które mogą pojawić się w waszym związku.

Śni Ci się ucieczka sprzed ołtarza? Jest to symbol niewierności partnera, być może więc czas na szczerą rozmowę. Podobnym zwiastunem może być sen o tańcu w ślubnych butach. Jeśli w śnie planujesz swój ślub, jest to znak, że powinnaś sama zadbać o swoje dobro i wziąć sprawy w swoje ręce.