× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Gry Kino Przepisy Radio Rekordy
×

Wyszukaj artykuł


Sennik Ojciec

Pojawienie się ojca w śnie jest czymś bardzo częstym. Nic dziwnego – rodzice to osoby, z którymi jesteśmy silnie emocjonalnie związani. Jak interpretować tego rodzaju sny? Sen o ojcu najczęściej jest związany z tęsknotą za domem i utraconym dzieciństwem. Może tez być wyrazem buntu w stosunku do odgórnie ustalonych zasad. Podobne znaczenie ma senna kłótnia z ojcem, która jest bardzo często wyrazem frustracji, której nie dajemy upustu w świecie rzeczywistym.

Płaczący ojciec to jeden z najpopularniejszych motywów sennych, które są wyrazem wyrzutów sumienia – symbolizuje poczucie, że zawiodłeś kogoś kto na Ciebie liczył. Śmierć ojca może być wyrazem panicznego strachu przed utratą najbliższych, jeśli ojciec zmarł wcześniej, może to oznaczać, że nie jesteś w stanie pogodzić się ze stratą i potrzebujesz otuchy. Sen z pijanym ojcem w roli głównej ma często związek z brakiem poczucia komfortu w miejscu, w którym aktualnie się znajdujesz. Chory ojciec w naszym śnie to zwiastun problemów, z którymi będziesz musiał się zmierzyć. Jeśli śnisz o pogrzebie rodzica – przygotuj się na komplikacje i zawirowania w życiu rodzinnym.

W Twoim śnie pojawił się Twój ojciec chrzestny? Jest to bardzo dobry znak, który może przynieść Ci zastrzyk gotówki, awans zawodowy lub sukces na innych płaszczyznach.

Wyrazy na tę samą literę