× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Gry Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Sennik Odchody

Sny z kałem to często nieprzyjemnie i obrzydzające przeżycia. Wydalanie odchodów jest jednak zjawiskiem naturalnym i fizjologicznym, nie ma więc nic dziwnego w tego rodzaju snach. Najczęściej takie sny interpretowane są jako skąpstwo, nieczyste zamiary i próba naciągnięcia. Wszystko jednak zależy od kontekstu, w jakim kał pojawia się w naszym śnie.

Niektóre senniki wskazują kał jako zwiastun poprawienia się naszej sytuacji zawodowej i finansowej. Problemy z jego wydaleniem mogą wskazywać na skąpstwo i duszę dusigrosza, a także chęć pozbycia się problemu, który spędza nam sen z powiek. Jeśli śniący bawi się odchodami i je ogląda oznaczać to może pragnienie bogactwa i chęć wydawania pieniędzy w celach czysto hedonistycznych.

Odchody ludzkie występujące w śnie to często zwiastun dobrych zmian w naszym życiu, może też być symbolem szczęścia w grach losowych, liczbowych i hazardowych. Spożywanie własnego kału w śnie, choć obrzydliwe, oznaczać może osiągnięcie zamierzonego celu wysokim kosztem. Odmienne znaczenie ma kał dziecka – oznacza on problemy w życiu naszej pociechy.

Interpretować można także psią kupę, która występuje w snach. Jej obecność symbolizuje szczęście, powodzenie i rozwój zawodowy czy osobisty. Taka symbolika sugeruje sprzyjające warunki do podejmowania ryzyka. Odmiennym zwiastunem jest sprzątanie kału psa – sen z taką wizją oznaczać może problemy w życiu zawodowym i odpowiedzialność za swoje czyny.

Wyrazy na tę samą literę