× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Gry Kino Lotto Przepisy Radio Rekordy
×

Wyszukaj artykuł


Sennik Konie

Konie to urocze i mądre zwierzęta, które towarzyszą ludziom od wieków. Są także częstymi gośćmi w naszych marzeniach sennych. Co oznacza pojawienie się konia w naszym śnie? Odpowiedzi jest co najmniej kilka. Sen związany z jadą na koniu interpretowany jest najczęściej jako symbol dobrobytu i sukcesu. Jeśli jazda odbywa się bez siodła – może mieć to związek ze sferą erotyczną. Interpretować to można jako niespełnienie seksualne i narastający popęd. Szybka jazda, w której nie mamy kontroli nad wydarzeniami jest natomiast przesłaniem dotyczącym nieuporządkowanego życia, w którym na śniącego czyhają niebezpieczeństwa i pułapki. Uporządkowana i spokojna jazda na koniu, z którym rozumiemy się bez słów może zwiastować podświadomą tęsknotę za najbliższą osobą. To właśnie z nią chcemy stworzyć związek oparty na zrozumieniu i zaufani.

Nie bez znaczenia jest umaszczenie konia, który pojawi się w naszym śnie. Jeśli zwierze jest czarne – zwiastuje radość, spokój i szczęście. Kary koń to zagrożenie dla naszych interesów i decyzji biznesowych. Biały koń to symbol bogactwa i dobrobytu, kasztan jest zaś zwiastunem nowej miłości, która wkrótce może pojawić się horyzoncie. Srokaty koń jest zazwyczaj ostrzeżeniem, które ma nas odwieść od podejmowania pochopnych i nieprzemyślanych decyzji (podobnie jak prowadzenie konia za uzdę). Jednolicie umaszczony jasny koń to symbol zrozumienia i podejmowania nowych wyzwań, w których uda nam się przezwyciężyć wszelkie trudności.

Wyrazy na tę samą literę