× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Gry Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Sennik Dziecko

Dzieci bardzo często pojawiają się w naszych snach. Co symbolizują? Wszystko zależy od kontekstu. Sen, w którym uczestniczymy przy porodzie dla mężczyzny może oznaczać rozstanie z kobietą, dla kobiet natomiast jest to pragnienie rodzicielstwa. Bycie dzieckiem we własnym śnie oznaczać może przytłaczającą dorosłość, z której chcemy uciec – dzieciństwo kojarzy się bowiem z najbardziej bezstresowym okresem w życiu.

Szczęśliwe, uśmiechnięte i zdrowe dzieci pojawiające się w snach to często symbol dobrobytu i szczęścia. Bawiące się pociechy symbolizują spokój i udane przyszłe przedsięwzięcia. Dziecko trzymane na rękach to zwiastun narodzin dziewczynki.

Jeśli śni Ci się chore dziecko chore dziecko lub jego śmierć – przygotuj się na komplikacje w życiu. Może być to symbolem niepowodzeń, przykrych sytuacji, gorszego okresu w naszym życiu lub kryzysu w pracy i życiu zawodowym. Pamiętajmy jednak, że dzieci często śnią się ich rodzicom – jest to spowodowane troską i zmartwieniami związanymi z posiadaniem dziecka.

Dziecko pojawiające się w marzeniach sennych może być także oznaką niedojrzałości, zbyt szybkiego wejścia w dorosłość i pochopnego podejmowania decyzji.

Wyrazy na tę samą literę