× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Gry Kino Lotto Przepisy Radio Rekordy
×

Wyszukaj artykuł


Znaczenie imienia Wiktor

Wiktor jest imieniem pochodzącym z łaciny i oznacza zwycięzcę. Wiktor sprawia wrażenie opieszałego i powolnego, są to jednak jedynie pozory, pod którymi skrywa się dokładny, poukładany i zorganizowany mężczyzna. Potrafi zaskoczyć swoją pomysłowością i żyłką do interesów. Pomimo jego dokładności zdarza mu się działać chaotycznie – Wiktor oczekuje natychmiastowych wyników i do celu potrafi dążyć po trupach. Najlepiej czuje się będąc w centrum wydarzeń – potrafi zadbać o każdą drobnostkę i rzadko popełnia błędy.

Życie towarzyskie

Zorganizowane i dokładność Wiktora przekłada się na jego pewność siebie. W towarzystwie jest więc pogodny i potrafi stać się duszą towarzystwa. Jest inteligenty i potrafi odgryźć się złośliwością i niewinnym kłamstwem. Przez życie i kontakty towarzyskie prowadzi go wrodzona intuicja, którą sam zdaje się negować. Jest ekspresyjnym ekstrawertykiem, który bez problemu odnajdzie się na imprezach i spotkaniach. Reaguje agresywnie na uwagi kierowane pod swoim adresem.

Praca i kariera

Jest sumiennym i dokładnym pracownikiem. Będzie się wystrzegał jak ognia nawet najmniejszych pomyłek i wątpliwości. Efekty jego pracy wzbudzają podziw, przez co Wiktor często staje się niedoścignionym wzorem dla współpracowników. Jego największą wadą jest powolność, która wymuszona jest przez pedantyczną wręcz dokładność. Bywa gwałtowny i zdarza mu się nie kontrolować własnej pracy – rekompensuje to jednak wewnętrznym spokojem, który zazwyczaj szybko przywraca sytuację do bezpiecznej normy.

Miłość

Wiktor to mężczyzna poukładany i czarujący – w połączeniu z jego ekstrawertyzmem sprawia, że bez problemu potrafi oczarować kobietę. W kontaktach intymnych daje się ponieść chwili i często nagina własne zasady. Jego celem jest stabilny związek, który idealnie wpisuje się w cechy jego charakteru. Spokojny i pewny swojej partnerki, Wiktor stanie się świetnym mężem i ojcem, na którym zawsze można polegać.

Sławni imiennicy

Wiktor Niedzicki – fizyk
Wiktor Zborowski – aktor
Wiktor Hugo – poeta
Viktor Orbán – polityk
Vítor Baía – pilkarz