× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Gry Kino Przepisy Rekordy
×

Wyszukaj artykuł


Znaczenie imienia Klaudia

Klaudia to imię wywodzące się od męskiego imienia Klaudiusz, a to z kolei pochodzi od rodu Klaudiuszy. Klaudia to osoba bardzo szalona, aktywna, która uwielbia poznawać nowych ludzi, ma dużo znajomych i nie stroni od imprez. Świetną pracą może być dla nich zarówno ta z ludźmi, jak i kreatywna. W miłości często wybrzydzają i doszukują się drugiego dna – którego przeważnie nigdy nie ma. Są bardzo uparte i potrafią niemalże zawsze postawić na swoim. Nie przyznają się do błędu, nawet kiedy bardzo rzuca się on w oczy. Jeśli ktoś nadepnie Klaudii na odcisk – lepiej trzymać się od niej z daleka, ponieważ będzie potrafiła stać się prawdziwym barbarzyńcom. Musi być tak, jak chce Klaudia – i koniec! 

Życie towarzyskie

Klaudie uwielbiają imprezy – mniejsze, większe, huczne, mniej huczne. Dobrze czują się w towarzystwie, to prawdziwe lwy salonowe. Doskonale dogadują się z każdym nowym człowiekiem i zawsze wszędzie ich pełno. Nie mają jednak umiaru w alkoholu. Najbardziej czas lubią jednak spędzać ze swoimi przyjaciółmi, najbliższymi. 

Praca i kariera 

Każda Klaudia to bardzo sumienny pracownik – do czasu. Doskonale sprawdzi się jednak w pracy z ludźmi np. jako ekspedientka lub konsultantka. Wspaniała będzie szczególnie praca w sklepie z ubraniami. Doskonale będzie sprawdzała się również w każdej kreatywnej pracy np. jako grafik czy reklamowiec. 

Miłość 

Klaudia zawsze doszukuje się jakiegoś drugiego dna w zachowaniu swojego mężczyzny – nawet, jeśli go tam nie ma. Klaudie chcą być kochane na zabój – biorą wszystko, albo nic. Kiedy tylko coś im w związku nie pasuje, to szybko się wycofują. Chciałyby być kochane najmocniej jak się da. Założenie rodziny to dla nich ważna sprawa – kochają bowiem dzieci. 

Sławne imienniczki

Klaudia Halejcio – aktorka
Claudia Schiffer – modelka
Klaudia Kaczorowska – siatkarka 
Klaudia Carlos – prezenterka 
Klaudia Jans-Ignacik – tenisistka